HOOLDUSTÖÖDÜHIKHIND €
Õunapuude lõikaminetk25-80*
Luuviljaliste lõikaminetk20-25*
Marjapõõsaste lõikaminetk15
Istutusalade/peenarde hooldush18
Muru niitmineh/ha50/80***
Võsalõikush25
Trimmerdamineh20
Üldine haljasala hooldush18
Lehtede/viljade koristamineh18
Väiksemad remonttöödhkokkuleppel
Hekilõikus kuni 1,7m/ 1,7+mm4/7**

Hindadele lisandub käibemaks

* Vanemad ja pikalt hooldamata puud on töömahukamad, millest tuleneb kõrgem hind.
NB! Üle 5 meetrised puud hinnatakse üle kohapeal ja hind määratakse kokkuleppeliselt.

** Kõrgetele ja laiadele hekkide lõikusele lisandub tõstuki rendi tasu 120€

*** Juhul, kui klient tellib niitmiskordade tiheduse ise, siis muru pikkuse puhul 20 ja enam cm on niitmishinna koefitsendiks 1,5 ning sellisel juhul ei tagata muru korrektset välimust. Seetõttu soovitame meiepoolset kasvu jälgimist, mis tagab optimaalse niitmistiheduse ja korrektse muru hooldatuse.

Kui objekt asub kaugemal, kui 50 km, siis lisandub transporditasu Saaremaa piires 10-20€ kord, vastavalt asukohale.

NB! Erakordse pakkumisena Ainulaadse lahendusena on võimalik luua tervikpakett, mis sisaldab erinevaid hooldus-, rajamis- ja muid vajaminevaid töid ning seda kuumaksepõhiselt. Kui Teil on Saaremaal suvila või muu elamiskoht, mida te aastaringselt ei kasuta, siis  meie aitame seda hooldada aastaläbi. Paketi saame koostada kokkuleppeliselt erinevate tööde mahtusid arvestades ja erinevaid töid kokku liites. Tihti on sügisel probleemiks, et klient on suvekodust eemal aga vesi on sisse jäänud ning on torude külmumisoht. Meie tuleme appi ja lahendame selle probleemi, lisaks ei pea te muretsema sellepärast, et tahate tulla talvel oma Saaremaa majakesse ning see on lumme uppunud ja saun on külm. Meie puhastame teed lumest ning vajadusel kütame ka saunagi soojaks. Kevadel on meie mure, et ära saaks korjatud kuivanud taimevarred ja riisutud ära kõik hilissügisel ja talvel langenud viimased lehed ja oksad. Viljapuude ja –põõsaste hooldamise võtame enda vaevaks, lisaks aitame kevadel valida välja Teile taimed, mida tahate oma aiailuks, kui teil endal pole aega või ei saa üldse kohalgi olla, siis ostame ja toome need taimed Teile koju ning istutame ka maha. Suvine muruniitmine on tihtipeale väga töömahukas ja aega nõudev, seepärast olemegi meie need, kes ka selle töö ära teevad. Sügisel korjame ära õunad ja vajadusel teeme ka nendest mahla ning toome koju kätte.
Lisaks aitame teha pisiremonttöid ning ehitame väikevorme- grillinurgad, terrassid, pergolad jne. Lisaks aitame muude töödega, mis on meile jõukohased, seega saame kokku leppida vajalikud tööd. Kui klienti ennast ei juhtu kohal olema, siis meid võib ikka usaldada, sest saadame tagasisidena pildimaterjali oma tehtud töödest.
Tellides tööd eraldi mitmelt erinevalt pakkujalt võib hind kujuneda mitme tuhande euroni, kuid tellides meilt tervikliku pakkettlahenduse teile vajaminevatest töödest, tuleb hind kindlasti soodsam ja sobilikum.

NB! Ülaltoodud tööd on enamus, mida me teeme, kuid oskame nii mõndagi veel! Iga paketi koostamisel tuleme ja vaatame üle tööde mahud ning koostame paketi teie vajadustele sobivalt.